Skočiť na hlavný obsah

Profil spoločnosti

Naša účtovnícka kancelária v Leviciach pôsobí v oblasti účtovníctva už od roku 1993. V roku 2007 firma zmenila právnu formu na spoločnosť s ručeným obmedzením, obchodné meno spoločnosti sa zmenilo na HN ACCOUNTING, s.r.o.

Špecializácia

Našou špecializáciou a náplňou práce je poskytovanie komplexných účtovníckych služieb pre podnikateľov, obchodné spoločnosti a neziskové organizácie.

Komplexné služby, všetko na jednom mieste

Tiež pre Vás založíme vašu budúcu firmu a to v čo najkratšom čase a za najlepších finančných podmienok, poradíme vám vo výbere vhodného predmetu podnikania, aj v napísaní spoločenskej zmluvy, poskytneme vám sídlo spoločnosti v Leviciach a tiež za vás vybavíme všetky formality.Samozrejmosťou je poistenie zodpovednosti za škodu vzniknuté pri výkone predmetu podnikania, tým sa redukuje akékoľvek riziko na strane klienta. Spoľahlivosť a kvalitu našej práce potvrdzuje naša vyše 20 ročná úspešná činnosť a skutočnosť, že naša spoločnosť zatiaľ nemusela uplatniť žiadnu poistnú udalosť.

Naším cieľom je predovšetkým spokojnosť našich klientov, bez ohľadu na to, aké dosahujú zo svojej činnosti obraty a zisky. Všetky naše obchodné vzťahy a spôsoby spracovania požiadaviek našich klientov majú individuálny charakter. Výsledkom je čo najefektívnejšie využitie našich služieb, priebežný tok účtovných a ekonomických informácií, možnosť finančného plánovania a aktívny prístup v styku s úradmi v záležitostiach zastupovaného klienta.

Naše ciele

Naše ciele

Našim hlavným cieľom je vytvárať také hodnoty pre našich zákazníkov, ktoré nám umožnia získať si ich celoživotnú vernosť a dôveru.

Ďalej považujeme za veľmi dôležité, aby sa v našom regióne vytváralo čo najviac nových pracovných miest. Preto si z tejto úlohy berieme náš podiel, neustále sa zlepšujeme, rozširujeme naše pôsobenie a spájame ľudí, aby sme mohli čo najviac podporiť našich zákazníkov v budovaní nových a úspešných spoločností.

Našim cieľom je stáť sa lídrom v oblasti účtovníctva v našom regióne a čeliť aj takým výzvam, na ktoré ostatní nemajú.

Poslanie spoločnosti

Poslanie spoločnosti

Poslaním našej spoločnosti je poskytovanie služieb a podpory na takej kvalitatívnej úrovni, ktorá plne uspokojí našich klientov a zaistí dynamický rozvoj firmy.

Úspechy našich klientov sú súčasne aj našim úspechom, ktorá prispieva aj k úspechu celého regiónu.

Dovoľte nám, aby sme pomohli Vášmu podnikaniu a pomhli Vám k vyšším ziskom a spokojnosti. Ak nepotrebujete len jednoduché spracovanie vašich dokumentov, vyberte našu účtovníčku kanceláriu v Leviciach, kde vám poskytneme komplexné a kvalitné služby.

16
Členný team
200
Spokojných klientov
1500
Založených firiem
30
Rokov skúseností

HN Accounting, s.r.o.

SERIÓZNY PARTNER PRE VAŠE SERIÓZNE PODNIKANIE!

Kontaktujte nás a nebojte sa opýtať. Radi Vám pomôžeme.

Adresa:

Kvetná 39, Levice 934 05

Email:

info@hna.sk

Telefón:

+421 905 461 641